Първият в страната Център за активиране на неактивни лица бе открит в Димитровград
Първият в страната Център за активиране на неактивни лица отвори в Димитровград днес. Той бе открит от кмета на общината Иво Димов и зам.-министъра на труда и социалната политика вПрочети









