57-годишен е в ареста на областния град за държане на наркотик
Вчера криминалисти от ОДМВР Хасково са му извършили проверка на улица „Хан Омуртаг“. Мъжът от с.Гарваново управлявал лек автомобил „Опел“, в който са открити 9 пликчета с бяло кристално веществоПрочети










